نمایندگی تعمیر گوشی آیفون

نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پلاک 145، طبقه 5، واحد 18، مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ

دفتر مرکزی: 66097851     مرکز تعمیرات: 66097859      شعبه شرق :77978135   شعبه هفت تیر: 88836102   شعبه جنوب: 55300568     شعبه غرب 44153186     شعبه شمال 26721443

آموزش مخفی کردن اطلاعات پیام‌ها در صفحه قفل آیفون

مخفی کردن اطلاعات پیام‌ها در صفحه قفل آیفون موضوع مقاله‌ی پیش رو خواهد بود. در این مقاله برآنیم تا شیوه انجام این کار را به صورت گام به گام و مرحله به مرحله به شما کاربران گرامی آموزش دهیم. با ما همراه باشید تا دغدغه‌ی خود در باب حفظ حریم خصوصی را پایان ببخشید.

همانگونه که می‌دانید گوشی‌های آیفون به طور پیش فرض در صفحه قفل خود، بخشی از محتوای پیام دریافت شده را در بخش نوتیفیکیشن‌ها برای کاربر به نمایش در می‌آورند. تا این جای کار ممکن است همه چیز عالی باشد اما مشکلی که گاه در این میان کاربر را آزار می‌دهد، نقض حریم خصوصی وی توسط افرادی است که ممکن است صفحه نمایش گوشی را به هر دلیل می‌بینند.  برای مثال ممکن است پیامکی از سوی بانک برای کاربر ارسال شود و شماره حساب، موجودی و یا بدهی شخص به وی یادآوری شود.

بدیهی است که هیچ کاربری دوست ندارد، این اطلاعات در دسترس دیگران قرار بگیرد. همین جاست که مخفی کردن اطلاعات پیام‌ها در صفحه قفل آیفون به کار خواهد آمد. در بخش‌های آتی شیوه این مخفی کردن آموزش داده می‌شود. در صورت مواجهه با هر گونه اشکال در طی مراحل درج شده در بخش زیر می‌توانید با کارشناسان ما در مرکز تخصصی تعمیر موبایل تماس بگیرید و اطلاعات لازم را کسب نمایید.

مخفی کردن اطلاعات پیام‌ها در صفحه قفل آیفون

برای مخفی کردن اطلاعات پیام‌ها در صفحه قفل آیفون کافی است تا چند مرحله‌ی ساده در بخش تنظیمات آیفون خود را پشت سر بگذارید. انجام این مراحل به شما کمک می‌کند تا دسترسی اعلان‌ها به محتوای پیام‌ها را مسدود کنید و فقط خودتان محتوای پیام‌های دریافتی را ببینید.

این مطلب را از دست ندهید   شارژ اپل آیدی

برای این کار ابتدا بخش تنظیمات یا همان Settings آیفون خود بروید.

پس از ورود به بخش تنظیمات آیفون، وارد زیر شاخه Notifications بشوید.

پس از ورود به زیرشاخه اعلان‌ها یا همان Notifications‌،گزینه Show Previews را انتخاب نمایید.

از بین لیست به نمایش درآمده، اپلیکیشن‌هایی که نمی‌خواهید محتوای آن‌ها در صفحه قفل دیده شود را انتخاب کنید.

برای برای مخفی کردن اطلاعات پیام‌ها در صفحه قفل آیفون کافی است تا چند مرحله‌ی ساده در بخش تنظیمات آیفون خود را پشت سر بگذارید. انجام این مراحل به شما کمک می‌کند تا دسترسی اعلان‌ها به محتوای پیام‌ها را مسدود کنید، پس از انتخاب اپلیکیشن‌های مدنظرتان تنظیمات انجام شده را بر روی When Unlocked قرار دهید.

به علاوه شما با انتخاب گزینه Never ‌تمامی محتوای پیام‌های آن اپلیکیشن را حذف کنید. از طرف دیگر می‌توانید به‌جای تنظیم تک‌تک اپلیکیشن‌ها، تمامی محتوای پیام‌ها را تنظیم کنید. در صورت نیاز به راهنمایی‌های بیشتر با کارشناسان ما در مرکز تعمیر آیفون تماس بگیرید.

با طی مراحل فوق، کار مخفی کردن اطلاعات پیام‌ها در صفحه قفل آیفون به اتمام می‌رسد. از این پس محتوای پیام‌ها در بخش اعلان‌های صفحه قفل نشان داده نخواهد شد و شما صرفاً پس از گشودن قفل و ورود به صفحه می‌توانید پیام‌ها را بخوانید.

0/5 (0 نقد و بررسی)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × یک =